Site Görselleri

Sitede Kullanılacak Görselleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siteniz için kullanacağınız görselleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur o görselin lisanslı olup olmamasıdır. Peki nedir lisanslı görsel, Lisanlı görsel internet üzerinden bulunan ve fotoğrafın sahibi yani o fotoğrafı çeken kişi tarafından izinsiz kullanımın önüne geçilmesi için uyguladığı işlemdir.

İzinsiz lisanslı görsel kullanımı sitenizin ceza yemesine ve google üzerinde otorite kaybetmesine neden olmaktadır. Sitenizde kullanacağınız resimleri ücretsiz stok görseli sağlayan sitelerden temin edebilirsiniz.

  1. İzinsiz Lisanslı Görsel Kullanma
  2. Ücretsiz Stok Görseller Kullan
  3. Kendi Çektiğiniz Görselleri Kullanın

Sitenizde kullanacağınız görsellerin kendi görselleriniz olması durumunda her hangi bir lisans problemi yaşamazsınız ve müşterilerinize daha doğru bir hizmet sunarsınız. Kullandığınız görseller yaptığınız işi ve sizi doğru yanstıması gerekmetedir.

Nasıl Hizmet Veriyoruz

Sitenburada ekibi olarak hazırladığımız temalarımızın üzerinde sürekli olarak çalışmalar ve geliştirmeler yapmaya devam etmekteyiz. Kullandığımız görselleri unsplash ve pexels benzeri uygulamalar üzerinden lisans proplemi olmadan temalarımızda kullanmaktayız.

Değişsen görsel parametrelerini düzenli olarak takip etmekte ve ve sitelere buna göre uygulamalar ve iyileştirmeler yapmaktayız.

Özelliklerimiz
  • Rakip Analizi
  • İçerik Kreatifinin Oluşturulması
  • Title, Description, Keyword Çalışmasının Yapılması
  • Webmaster Araçlarının Kurulması
  • Anahtar Kelime Çalışmasının Yapılması
  • Düzenli Raporlama ve Kontrol

Yorum



Önceki Yazı
Site Trafiği
Sonraki Yazı
Doğru Kombinasyon

Hakkımızda

SEO Uyumlu, Kullanımı Kolay, Size Özel Panale Sahip ve Bütçenize Uygun Temalar
  • Kayseri/TÜRKİYE