Kayseri Web Tasarım ve Programlama - Siten Burada

Kayseri Web Tasarım

Web tasarım firması olarak Deve Dijital, Net Framework altyapısını kullanarak firmaya özel çözümler üretir. Mobil uyumlu kodlamalarda Mobile First CSS ayrıcalığını yaşayın.

Kayseri Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal ya da profesyonel web tasarım çalışmalarımızla bir web sitesinin firmanız için sahip olabileceği önemi anlayan bir web tasarım firmasıyız. Rakiplerinizin önüne geçerek, Kayseri'deki işletmeler için web sitesi tasarımı için en iyi seçimlerden biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Web sitelerimiz yalnızca estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda geniş kullanıcı deneyimi (UX - user experiment) ve işlevsellik için tasarlanmıştır. İster kapsamlı bir e-ticaret sitesi, isterseniz basit bir web sitesi olsun, web sitenizi tamamlamak için birlikte çalışan küçük ayrıntılara her zaman dikkat eden bir ekibiz.

Web tasarım firması olan Sitenburada, küçük, yerel işletmelerden ülke çapında şirketlere kadar çeşitli büyüklükte ve farklı sektörlerdeki müşterilere hizmet veren bir web sitesi tasarım şirketi olarak iyi bir deneyime sahiptir. Web geliştirme gereksinimleriniz için Sitenburada'yı seçtiğinizde, projenize tamamen özelleştirilmiş bir web sitesi olduğundan emin olabilirsiniz - web sitenizin de işletmeniz kadar benzersiz olması gerektiğine inanıyoruz. Ya da var olan web tasarım paketlerimizden seçim yaparak kimileri için ekonomik kimileri içinse hızlı bir çözümün önemli olduğu durumlarda çözüm üretiyoruz.

Sitenburada'nın sunduğu en iyi web tasarımı hakkında ücretsiz fiyat teklifi almak için bugün bize ulaşın!

Hakkımızda
Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Proje Süresince web tasarımınızla özel olarak ilgilenen ekip üyeleri

Profesyonel web tasarım ajansı olarak bir web sitesi yayına girdikten sonra müşterilerimizin artan katılım için pazarlama stratejilerini yönlendirmelerine yardımcı olmak için SEO iyileştirmelerini veya kurulumunu sağlamaya odaklanıyoruz. Amacımız, marka bilinirliği oluşturan ve izleyicileri bir hizmet veya ürün için müşteri satın almaya dönüştüren bir müşteri yolculuğu yaratmaktır.

Rakip Analizi
Rakip Analizi
Grafik Tasarım
Grafik Tasarım
Kodlama
Kodlama

Web Tasarım Fiyatları

Aralarından seçim yapabileceğiniz yeni web tasarım paketlerimiz.

Ekonomik Web Tasarım Paketi
4.000 TL +KDV

Ekonomik Web Tasarım paketi kendi firmamız tarafından oluşturmuştur.

Ekonomik 2 Web Tasarım Paketi
4.000 TL +KDV

Ekonomik 2 Web Tasarım paketi kendi firmamız tarafından oluşturmuştur.

Sektörel Web Tasarım Paketi
4.000 TL +KDV

Sektörel Web Tasarım paketi kendi firmamız tarafından oluşturmuştur.

Diyetisyen Web Tasarım Paketi
6.000 TL +KDV

Diyetisyen Web Tasarım paketi kendi firmamız tarafından oluşturmuştur.

Web Sitesi Tasarımı, Barındırma ve Programlama

Web Tasarım Ajansı olarak Yenilikçi Web Tasarımları ile Yeni Potansiyel Müşterileri Çekin

%100 SEO UYUMLU

Karlı SEO kampanyaları uygulayarak web sitenizin gözden kaçmadığından emin olun. Web tasarım uzmanlarımız ve SEO uzmanlarımızın birleşik güçleri ile web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarının en üstüne koyuyoruz. Metodolojimiz, anahtar kelime araştırması, site analizleri, bağlantı oluşturma ve içerik pazarlamasının doğru karışımına sahiptir. Kayseri seo hizmeti için vazgeçilmez adresiniz.

Web Tasarım ve Programlama

Özel bir web sitesi tasarımıyla yeni potansiyel müşteriler çekin ve daha fazla müşteriyi dönüştürün. Web sitesi oluşturmak için en son tasarım konseptlerini vizyonunuzla harmanlıyoruz. 

İçerik Yazma

Web tasarım ve geliştirme şirketi, dijital pazarlama gereksinimlerinize uymak için içerik yazma hizmetleri sağlar. Özel editör ekibimiz, büyüme odaklı içerik pazarlama stratejileri oluşturma konusunda yılların deneyimine sahip profesyonel yazarlar ve editörlerden oluşmaktadır. SEO için çeşitli içerikler ve sosyal medya kampanyaları için ilgi çekici pazarlama metinleri üretiyoruz.

Özel Web Tasarım

Şirket içi ekibimizin sektörünüze uygun en iyi web tasarım stratejisini uyarlamasına izin verin. Sitenburada müşterilerimiz için asla şablonlu web tasarımları kullanmayız. Vizyonunuzu paylaşın, yeni bir web sitesi tasarım modelini yalnızca markanız için özelleştirelim! Dijital pazarlamada yılların deneyimiyle size birinci sınıf web tasarım hizmetleri sunuyoruz!

Mobil Uyumlu Web Tasarım (Responsive Web Design)

Sitenburada web tasarım ekibimizin yardımıyla web sitenizin tüm cihazlarda iyi çalıştığından emin olun. Web sitemizde ayrıca ziyaretçiyi elde tutmaya odaklanıyoruz. Bu doğrultuda, ziyaretçilerinize sorunsuz bir alışveriş ve gezinme deneyimi sağlamak için sitenizin genel işlevselliğini izliyor ve iyileştiriyoruz. Güncel HTML ve CSS kodları kullanarak semantik HTML ve anlamsal CSS ile sayfalarınızı kodluyoruz.

Hosting

Sitenburada web sitesi barındırma hizmetini kullanarak web sitenizi zahmetsizce yönetin. Tüm dijital pazarlama kampanyalarınız dahil olmak üzere yepyeni web sitenizi ve yeniden tasarım stratejilerinizi barındırıyoruz. Ücretsiz kötü amaçlı yazılım temizleme çözümleri ve 7/24 teknik destek ile hızlı, güvenli ve güvenilir web barındırma hizmeti sunuyoruz.

Size Özel Web Tasarım

Özel olarak tasarlanan ve kodlanan profesyonel web sitesi işlerimizi buradan inceleyebilir ve teklif alabilirsiniz.

Size Özel Web Tasarım
10.000 TL 'den Başlayan Fiyatlarla
 • Dahil Olan Hizmetler
 • - İç Sayfa Tasarımı
 • - Size Özel Site Tasarımı
 • - 4 Adet Revizyon Hakkı*
 • - Responsive Tasarım
 • - İlk Hizmet İçeriklerinin Oluşturulması
 • - 3 Adet Blog içeriği
 • Nasıl Çalışır
 • - Web sitesinin boyutu ve karmaşıklığı, web sitesinin oluşturulmasıyla ilgili maliyetleri doğrudan etkileyecektir*.
 • - Hizmet içerikleri birer paragraf olarak google üzerinden bulunup girilecektir*. Ekstra istenen içerikler ücrete dahil değildir.

*Revizyon hakkı yanlızca tasarımsal değil içeriğide kapsamaktadır. İsteğe bağlı olarak revizyon hakkını ister ufak çaplı tasarımsal değişiklik olarak istersenizde içerikle alakalı kullanabilirsiniz.

*10.000 TL 'den başlayan fiyatlarla, ancak fiyat, istenen ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

*İçerikler ile alakalı sıkıntılı bir durumda firmamız mesul altında değildir.

*Ücretin yarısı işe başlamadan önce kalan yarısı iş bitiminde teslim edilir.

*Size Özel Web Tasarım paketinin teslim süresi istenen özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

*Barındırma Desteği: Dolar endeksli bir hizmet olduğundan dolayı yıldan yıla değişiklik gösterir. Hosting bedeli ödenmediği taktirde siteniz yayına kapatılır.

İncele
Neden Sitenburada

Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimize yardım etmeye olan bağlılığımızla firmanızı bir üst seviyeye taşıyoruz!

Web tasarım seo alanında başarılı referanslarıyla en iyi web tasarım firmaları arasında yer alan Siten Burada'yı diğer web tasarım ajanslarından ayıran özellikler şunlardır:

Özel Web Tasarım Stratejileri

Benzersiz işletmeniz, markanıza, tercihlerinize ve hedeflerinize uyacak şekilde uyarlanmış özel bir web tasarım stratejisine ihtiyaç duyar. Web tasarım şirketimiz, profesyonelce tasarlanmış web sitelerini kurumsal kimlik bilgileriniz göz önünde bulundurularak oluşturan mükemmel bir web geliştirme ekibine sahiptir. Herkese uyan tek bir çözüm kullanmıyoruz veya uygulamıyoruz. Müşterilerimiz için yüksek kaliteli, talebe göre özgün tasarım çalışmaları ile projeler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bakım kolaylığı

Siteyi etkiyelecek tasarımsal değişiklikler ve etkileşim değişiklikleri için dosya yöneticisi modülü aracılığıyla CSS dosyaları ve javascript dosyalarında kolaylıkla değişiklik yapılabilir. Sitenin anasayfa ve alt sayfaların meta değerlerini değiştirebilir, kanonikel yönlendirmeler yapabilirsiniz. Robots txt ile arama motorlarına yasaklı alanları belirler, site haritası (sitemap) kullanarak sitenizin güncel url listesini google gibi arama motorlarına bildirebilirsiniz.

Kısa Sürede Teslim

Sitenburada olarak, zamanınızın paha biçilemez bir kaynak olduğunu ve herhangi bir gecikmenin işiniz üzerinde risk oluşturabileceğini anlıyoruz. Bu nedenle net bir şekilde iletişim kurar, doğru zaman çizelgeleri ve takip sağlarız. Proje yöneticilerimiz, tasarım tekliflerinden lansman sonrası analize kadar her aşamada sizi dahil eder. Gecikme olmadan yüksek kaliteli projeleri kısa sürede tamamlarız.

Raporlama

Raporlama söz konusu olduğunda Sitenburada tamamen şeffaftır. Müşterilerimizle işlerini nasıl büyüttüğümüzü tartışmak her zaman bir zevktir. Burada sürpriz yok. Raporları profesyonelce ve zamanında sunarız. 

SEO Uyumlu Web Sitesi Kodlama

Kayseri web tasarım ajansı olarak arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için en son dijital trendleri ve tasarım konseptlerini takip ederek web sitenizin performansını sürekli olarak iyileştirmeye odaklanıyoruz. Sitede kalma süresini arttırmaya yönelik, dönüşüm odaklı sayfa tasarımları oluşturarak sitenizin tüm tarayıcılarda ve cihazlarda iyi çalışmasını sağlayacak şekilde sitenizi kodluyoruz.

Başarı Odaklı Web Tasarım

Sitenburada web tasarım şirketi, yüksek performanslı web siteleri oluşturma konusunda uzun ve başarılı bir geçmişe sahiptir. Web sitesi tasarım projelerimiz, müşterilerimizin çevrimiçi ortamda tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oldu. Yenilik tutkumuzla birleşen bu kapsamlı deneyim, veriye dayalı ve büyüme odaklı web tasarım modelleri oluşturmamızı sağlıyor.

12 +

Tecrübe

Sitenburada markası uzun yılların getirdiği web tasarım tecrübesi ile firmanızı ileriye taşır.

100 +

Teslim Edilen Proje

100'den fazla tamamladığımız proje ile markalaşma ve web sitesi tasarımından sosyal medyaya kadar birçok projede işbirliği yapmak için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

100 %

Müşteri Memnuniyeti

Sitenburada olarak bir numaralı önceliğimiz, müşterilerimizin web sitelerini bizim onlar üzerinde çalışmayı sevdiğimiz kadar sevmelerini sağlamaktır! Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

10 +

Web Tasarım Paketi

10'dan fazla web tasarım paketimiz ile siz değerli müşterilerimizin zevklerine ve isteklerine göre tasarımlar sunuyor ve deneyimli ekibimiz ile sitenizi oluşturuyoruz.

Bebek Spa Sektörü Web Tasarım
Bebek Spa Sektörü Web Tasarım
Gelinlik Sektörü Web Tasarım
Gelinlik Sektörü Web Tasarım
İnşaat Sektörü Web Tasarım
İnşaat Sektörü Web Tasarım
Eğitim Sektöründe Web Tasarım
Eğitim Sektöründe Web Tasarım
Güzellik Merkezi Sektörü Web Tasarım
Güzellik Merkezi Sektörü Web Tasarım
Damatlık Ve Smokin Sektöründe Web Tasarım
Damatlık Ve Smokin Sektöründe Web Tasarım
Poliüretan Köpük Makinası Sektörü Web Tasarım
Poliüretan Köpük Makinası Sektörü Web Tasarım
Mobilya Ve Oturma Grubu Sektörü Web Tasarımı
Mobilya Ve Oturma Grubu Sektörü Web Tasarımı
Yatak Ve Mobilya Sektöründe Web Tasarım
Yatak Ve Mobilya Sektöründe Web Tasarım
Psikolog Sektöründe Web Tasarım
Psikolog Sektöründe Web Tasarım
Psikolojik Sağlık Sektöründe Web Tasarım
Psikolojik Sağlık Sektöründe Web Tasarım
Turizm Sektörü Web Tasarım
Turizm Sektörü Web Tasarım
Sağlık Sektörü Web Tasarım
Sağlık Sektörü Web Tasarım
Psikiyatri Sektöründe Web Tasarım
Psikiyatri Sektöründe Web Tasarım
Kayseri Web Tasarım Hakkında Merak Edilenler
Grafik Tasarımı

Web ajansı, grafik ekibimiz, kullanıcının web sitenizdeki yolculuğunu optimize edecek tasarımlar oluşturur. Yalnızca kullanıcı deneyimini geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda iş performansınızı da zenginleştiren profesyonel PDF tasarımları oluşturun.

Web Sitesi

Ardından, web sitesini oluşturduktan sonra size gösterebilmemiz ve herhangi bir canlı işlevi sergileyebilmemiz için bir geliştirme ortamı geliştiririz. Bu, web sitenizin canlandığını görmenin ve küçük işlevsellik değişiklikleri yapmanın harika bir yoludur.

Devam eden destek

Kayseri web tasarım ajanslarının çoğunun aksine, size sadece anahtarları (parolaları) ve gitmenize izin vermiyoruz, web sitenizi nasıl kullanacağınızı ve güncelleyeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak eğitim videolarıyla dolu bir çevrimiçi eğitim portalı geliştirmek için zaman ayırdık.

Ayrıca, eyleme geçmemiz veya sizden teklif almamız için değişiklikleri ve ek geliştirme çalışmalarını gönderebileceğiniz özel bir destek ekibimiz ve destek kurulumuz var.

Kayseri Web Tasarım Fiyatları

Ekonomik web paketimiz 3.000 TL + KDV dir.

Web tasarım paketleri bölümünü nceleyerek herbir web tasarım paketinin fiyatını buradan inceleyebilirsiniz.

Özel tasarım ve özel kodlama web siteleri ise 10.000 TL + KDV den başlamaktadır.

Cep telefonu uyumlu paketimiz, Türkiye lokasyonlu hosting kullanmaktadır. Ekonomik web tasarım paketimizi incelemek için tıklayınız.

Kayseri Web Tasarım Kursu

Front End Academy başlığı altında, Web tasarım kursunda yer alacak ana başlıklar.

 • HTML 5
 • CSS 3
 • Javascript
 • Jquery
 • Asp.net Core Razor Pages

konularını kapsayan yüzyüze, sınırlı kontenjanlarla web tasarım kursu düzenlenecektir. Bu kurs 3-6 süreli olup, teorik eğitimin ardından pratik eğitime geçilecektir. Uygulamalı eğitimde kursiyeyrleri web tasarım pratikleri edinmesi hedeflenmektedir.

Web Tasarım Projesine Hazırlık

Bir firmanın web tasarımı yapılmadan önce firmanın logosu modern ve günümüze uygun olmalıdır. Sektöre uygun renklere sahip olan logolar markayı daha iyi ifade eder. Minimalist bir logo tasarımı logonun görünürlüğünü artırırken, farklı alanlardaki (promosyon ürünleri gibi) uygulamlarda daha iyi bir marka algısı oluşturur. 

Web siteniz için kullanılacak renkler logonuzda yer alan renkler olmalıdır. Doğru şekilde bir web yazılım için logo renkleri dışında ağırlıklı olarak grinin tonları ya da siyah renk kullanılır.

Hedef kitlemize uygun şekilde web tasarımı için logo önemlidir.

Firma fotoğraflarının kaliteli olması sitenin kalite algısını yukarı çeker. Dolayısıyla fotoğraflar profesyoneller tarafından çekilmelidir.

İnternet ortamında başarılı olmak için son olarak firma hakkında, sunduğu hizmetler ya da ürünlerle ilgili yeterli bilgiler hazırda olmalıdır.