Sivas Web Tasarım ve Web Sitesi Ajansı - Deve Dijital

Sivas Web Tasarım

Poliüretan Köpük Makinası Sektörü Web Tasarım
Poliüretan Köpük Makinası Sektörü Web Tasarım
Sağlık Sektörü Web Tasarım
Sağlık Sektörü Web Tasarım
Güzellik Merkezi Sektörü Web Tasarım
Güzellik Merkezi Sektörü Web Tasarım
Bebek Spa Sektörü Web Tasarım
Bebek Spa Sektörü Web Tasarım
Mobilya Ve Oturma Grubu Sektörü Web Tasarımı
Mobilya Ve Oturma Grubu Sektörü Web Tasarımı
İnşaat Sektörü Web Tasarım
İnşaat Sektörü Web Tasarım
Sağlık Sektöründe Web Tasarım
Sağlık Sektöründe Web Tasarım

Sivas Web Tasarım Nedir?

Sivas Web Tasarım düşüncelerinin estetiksel bir çizgide, bir hedef doğrultusunda, belirlenen ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve tasarımın yazılıma everildiği işlemler bütünüdür. Tüm bu işlemlerin ardından ortaya kullanılabilir bir internet sitesi çıkar. Web tasarımının ardından ortaya çıkan bu internet sitesine kullanıcılar internet üzerinden bir arama motoru yardımıyla erişebilirler. Bu web tasarı sürecini gerçekleştiren kişiye ise web tasarımcısı adı verilir.

Web Tasarım Neden Yapılır?

Web tasarımı yapımı belirli adımları içermektedir. Web sitesi sahipleri ya da yeni site oluşumuna adım atmak isteyen kişi ve kurumlar bu adımları en doğru şekilde gerçekleştirmelidir. Kısacası Web Tasarım Neden Yapılır? Cevap olarak sorusuna kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanalı da denilebilir. Kaliteli bir web tasarımı, web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemli olup özellikle kullanıcı dostu olması gerekir.

Sivas’ta Neden Web Sitesine İhtiyacınız Var?

Neden Web Sitesine İhtiyacınız Var sorusunun en kısa cevabı, kişi ve kurumların büyük kitlelere tanıtılmasının en kolay ve ekonomik yolu olmasıdır. Firmaların kendilerini tanıtabildikleri, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla sergileyebildikleri etkili bir iletişim kanalı olan web sitesi, büyük avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar şöyledir;

 • Daha Fazla Müşteri
 • Gösteriş Etkisi
 • 7/24 Ulaşılabilirlik
 • Pazarlama Kolaylığı
 • Pazarlama bütçesinden tasarruf
 • Marka Bilinirliği sağlar.

Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital Kimdir?

Sivas web tasarım ajansı Deve Dijital kurumsal ve bireysel Sivas’ta web tasarım ve kurumsal web sitesi alanında hizmet vermektedir. Vizyonumuz sadece site oluşturmak değil mevcut sitenin kurumsal alanda müşterilere hitap etmesini sağlamaktır. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin web sayfalarını sosyal medyada paylaşarak büyük kitlelere ulaştırıyor ve müşterilerimizin web sitelerinden kazanç elde etmelerini sağlıyoruz. Deve Dijital Sivas ve tüm Türkiye ve Yurtdışında web tasarım hizmeti verdiği gibi bünyesinde beraber çalıştığı deneyimli ve profesyonel Yazılım ekibi ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sivas Web Tasarım Nedir ?

Biliyorsunuz artık ticaret hayatı çok belirgin bir biçimde web alemine ve dijital bir dünyada kendine yer edindi. A’dan Z’ye her şeyi web kanalıyla tedarik eden insanlık, evinin yanındaki çarşının alternatifi olarak web çarşının açılışını yaptı.


1. Sivas’ta eskiden bir Yiğido işyeri açacağı zaman öncelikle Taşhan Çarşısı,
2. Şems-i Sivasi Meydan Cami, Çifte Minare, Kale Cami, Buruciye Medresesi, Kongre Binası, Ulu Cami civarında bir dükkan bakardı. Bulduğu dükkanın da hemen ustalarla birlikte kapısını, penceresini, rafını yapar çatar, vitrini için özel adam arardı.
3. Muazzam bir vitrin yaptırıp herkes görsün, gelsin de alalım satalım isterdi. Bu işlemler fiziksel işyerleri için devam ediyor lakin artık dükkanının haricinde bir dükkan da web aleminde olsun, hem şanımız yürüsün hem de alış-veriş yapalım isteniyor.
4. Şimdi dükkanınıza 25 kişi uğruyorsa oraya 75 kişi uğruyor. O dükkan web alemdeki yeni ekmek teknenizdir. Dükkanın ön kısmına özene bezene kurduğumuz ‘vitrin’ web pazarınızın ekranıdır !
Her an kum gibi müşterinin alış-veriş için koştuğu web dükkanımıza uğrayan müşterilerimize o ekranı beğendirmek ve karlı ve devamlı satış yapmak için muazzam düzenleme yapmak güzel olmaz mı?
Bu ekranın düzenlemesi; ‘web tasarımı’ olarak adlandırılmaktadır.

Sivas Web Tasarım Ne Yapar ?

Sivas Web Tasarım, web çarşıdaki müşterileri dijital ekmek teknenize çekmek, onlara güvenli biçimde gezme imkanı sunmak, ürünlerle ilgili gerekli bilgileri vermek, tanıtımımızı yapmak, ürün satarak kar elde etmek, eşine dostuna ‘siz de buradan güvenle alabilirsiniz’ dedirtmek, ‘yine bekleriz’ dediğinizde ‘yine biz geldik’ notuyla tabir caizse ekranı tıklamasını sağlayacak web alemindeki ekmek teknenizin tasarımını yapar ve kurar. Dört dörtlük bir web sitesinin anahtarını size teslim eder.

Bu web aleminde hız her şeyin başında gelir. Yeterince hızlı bir web dükkanınız yoksa, müşterileriniz aradığına hiç zorluk çekmeden hemen ulaşamıyorsa hemen rakibinizin sitesinde gezinmeye başlar. Sivas Web Tasarım, ziyaretçilerin web dükkanınızda uzun kalmasını, gezebilmesini ve satın alma işlemini gerçekleştirmesini sağlar.

Bu web alemindeki müşteriler, normal dükkana gelenler gibi sevmediğinde bile çıkmak için bile 5-10 dakika beklemez, oyalanmaz; bir tuşa bastığında hayal gibi kaybolup başka bir siteye de saniyeler içinde kaçar gider. Bir ürüne bakmaları 2 nefes alma süresi kadar bile olmayabilir. Bu özelliklere sahip ziyaretçileri sizin web ekmek teknesinde ağırlamak, aradığına hemen ulaşmasını sağlamak kaliteli web tasarım ile olur.

Web okyanusuna insanlar artık çeşitli iletişim araçlarıyla dalıyor. Dijital ekmek teknenizin ziyaretçileri akıllı telefon, tablet veya masaüstü bilgisayar gibi araçlardan web dükkana geliyor. Sivas Web Tasarım, bu ziyaretçilerin web dükkanınıza girdikleri farklı iletişim araçlarına göre ekmek teknenizi boyutlandırır, uyumlaştırma yeteneği kazandırır, duyarlı tasarım özelliğiyle donatır.

Web alemindeki bu dijital çarşıdaki ekmek tekneniz bir şekilde kurulsa bile her noktasında tutarlı olmalıdır. Ayakları yere basan her köşesi birbiriyle uyumlu ve tutarlı olması, markanızın tanınması, hatırlanması ve imajı bakımından olmazsa olmaz niteliktedir. Sivas Web Tasarım, sitenize tutarlılık kazandırır.

Sivas Web Tasarım, web alemindeki dijital dükkanınızın arzu ettiğiniz şeklinin ve görüntüsünün alt yapısını hazırlar, tasarlar, her bölümün renginin, formatının, kurulmasını sağlar, daha sonra yapacağınız her eklemenin tutarlı ve uyumlu olması için zemin oluşturur.

Web alemindeki dijital dükkanınızın; görüntü, fotoğraf ve videolarının bunlara ait bilgilendirme yazılarıyla hassas bir dengede olması gerekir. Sivas Web Tasarım, görüntü-bilgi dengesini sağlar, gelecek için de yol haritası çizer.
Web alemindeki dijital dükkanınızın Anadolu tabiriyle ‘çiçek gibi’ olması için tasarımıyla birlikte onu anlatan ve tanıtan metinler de elbette çok önemlidir. Sivas Web Tasarım, ürünlerle ilgili doyurucu bilgiler sunmanız için size rehberlik yapar.

Web alemindeki dijital dükkanınıza giren ziyaretçilerin sizin istediğiniz şekilde ve çizdiğiniz stratejiye göre dolaşmasını sağlamak için Sivas Web Tasarım, ziyaretçilerinize ışık tutacak CTA (call traffic action) butonlarını yerleştirir. Böylece ziyaretçilerinize başarılı bir satın alma rotası oluşturur.

Web tasarımı neden yapılır ?

Ziyaretçilerinizin web alemindeki dijital dükkanınıza geldiklerinde iyi ve güzel bir tasarımla buyur edilmesi, sizi yeniden hatırlamasında hoş bir ilk izlenime ihtiyacınız vardır. Bu başarılı ve kaliteli ilk izlenim için web tasarım yapılır. Hoş bir ilk izlenim oluşturmak için albenili ve keyifli web tasarım gereklidir.

Web alemindeki dijital dükkanınıza giren ziyaretçilerinizi burada tutmanız, ürünleriniz hakkında bilgilendirmeniz, başarılı satış gerçekleştirebilmek için web tasarım yapılır.

Muazzam kalabalık ve çok güçlü rakiplerin, can yakıcı rekabetin yer aldığı pazarda sizi ve ürünlerinizi arayanların hemen bulmasını kolaylaştıran, nokta atışı yapmalarına imkan sağlayan SEO içerikli dijital dükkan kurmak için web tasarımı yapılır.
‘Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz denilir’ ya? Web alemindeki dijital dükkanınıza gelen misafirleriniz, ilk izlenimleriyle sizin kendilerine bakışınızı da değerlendirir. ‘Arkadaşını söyle bana, sana kim olduğunu söyleyeyim’ misali web dükkanınız sizin de karakteriniz ve iş anlayışınız konusundaki görüntünüzü yansıtıyor. Sizi hak ettiğiniz gibi gösterebilmek için web tasarımı yapılır.

Web alemindeki dijital dükkanınızın tasarımını firmanızın ‘Alo 555’, 444 xx yy, ‘İletişim Masası’ hatta ‘müşteri hizmetleri temsilcisi’ olarak düşünün. Web dükkan ne denli güvenli ve albenili ise misafirleriniz o kadar rahat, huzurlu ve güvenli satın alma işlemini gerçekleştirebilecek. Web tasarımı sizi de misafirperver gösterecek.

Web tasarımı, dijital dükkanınızın ekran yüzü gibidir. Güncel, albenili web tasarımı müşterilerinizi buyur eden, güler yüzlü, içten halinizi ev sahipliğinizi tanıtmak için web tasarımı yapılır.

Kırık dökük, içinde kim ve ne olduğu tam belli olmayan işyerleri gibi web alemindeki dijital dükkanınızın tasarımı da şüpheli ve güvensiz görünüyorsa ziyaretçileriniz satın almayı boş verin en kısa sürede başka siteye uçup gidecek.
Web tasarımı ile ışıldayan site ise müşterilerinizin kendini güvende hissetmesine, satın alma arzusu duymasına imkan sağlayacaktır.

Siz web tasarımına gerek yok deseniz bile rakipleriniz çoktan web tasarımı yaptırdı bile. Rekabet gücünü hissetmek için dijital dükkanınız web tasarım istiyorum diye alarm verir. Müşterilerinizi diğer satıcıların mağazalarına kendi elinizle götürmemeniz için web tasarımı yapılır.
Web tasarımı; web alemindeki dijital dükkanınızı rakiplerinizden birkaç adım daha öne çıkarmak ve farklılaştırmak için önemli fırsattır. Zaten rakiplerinizle aynı ürünü üç aşağı beş yukarı benzer fiyatlarla sattığınıza göre sizi farklı kılacak şey web tasarımı olacaktır.

Web alemindeki dijital dükkanınızın farklı özelliklerini, rakiplerinizden sizi ayıran farklılıkları göstermenin fırsatını en kolay elde etmek için web tasarımı yapılır. Müşterilerine neden sizi seçmeleri gerektiği sorusunun en güzel cevabını web tasarımı ile verebilirsiniz.

Web tasarımı ile web alemindeki dijital dükkanınız 7 gün 24 saat müşteri kabul edebilecek, sizin uyuduğunuz saatlerde bile orada satış yapabileceksiniz. Böylece çok kıymetli pazarlama avantajlarına sahip olacak ve tasarruf elde edeceksiniz.

Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital Kimdir ?

 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, Sivas’ta siz kıymetli dostlarının kişisel ve kurumsal web mağazalarının tasarımını gerçekleştirmektedir.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, web mağazanızı ziyaret eden misafirlerinizin hakkınızda olumlu ilk izlenim oluşturan albenili web tasarımı sunar.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, ziyaretçilerinizin sitenizde daha çok zaman geçirmesi, kazançlı satın alma gerçekleştirmesinin alt yapısını tesis eder.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, ziyaretçilerinizin size ve ürünlerinize hemen, rahatça ulaşması için gerekli arama motoru optimizasyonu (SEO) donanımlı bilgi ve belge sunar, hazırlamanıza yol gösterir.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, albenili ve ulaşılabilir web tasarımıyla, size misafirperver dijital bir ekmek teknesi hazırlar.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, Müşterilerinin dijital dükkanlarına albenili dijital yüz tasarımı kazandırır.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, ziyaretçilerinizin size, dükkanınıza ve ürünlerinize güven duymasını, kazançlı satın almayı sağlayan kolaylıklar sunar.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, sizi, sitenizi ve ürünlerinizi rekabet arenasında öne taşır, rakiplerinizden farklılaştırır.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, dijital işyerinizde tutarlılık oluşturarak daha çok ziyaretçi ve geri dönüşüm elde etmenizi sağlar.
 • Sivas Web Tasarım Ajansı Deve Dijital, web tasarım ile size, sitenize ve ürünlerinize 7 gün 24 saat ulaşım imkanı sağlar, pazarlama kolaylıkları ve tasarruf fırsatı oluşturur.

2022 Güncel Sivas Web Tasarım Fiyatları

Deve Dijitalin tema odaklı markası olan sitenburada.com'u ziyaret ederek web sitesi arayüzlerimizi ve güncel fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tema çeşidi üzerinde 2 adet revize hakkı elde edebilirsiniz. Temanıza karar verdikten sonra bizimle iletişime geçebilir ve dijital dünyaya adım atabilirsiniz.

Kayseri Web Tasarım