Kayseri Billboard, Açık Hava Reklamları
Kayseri Billboard
Kayseri Billboard
Kayseri Billboard
Kayseri Billboard
Kayseri Billboard
Kayseri Billboard

25 yıllık açık hava reklamcılığı deneyimine sahip Kar Ajansı hemen arayın 0532 705 90 55

Açık hava reklamcılığı, hedef kitlenizin evinin dışındayken karşılaştığı her türlü reklam faaliyetlerini ifade eder. İşletmeler; reklam panoları, çeşitli reklam üniteleri toplu taşıma reklamlarında, otobüs duraklarında, banklarda, afişlerde, tabelalarda ve billboard reklam aracılığıyla dikkat çekici biçimde, reklam alanları ve reklam mecralarından ürün ve hizmetlerini tanıtmaktadır.

Açık Hava Reklamcılığı Hedef Kitlenize Dikkat Çekici Reklam Çalışmaları Sunar

Açık hava reklamı farklı alanlar ve mecralarda karşınıza çıkar

Açık hava reklamcılığı, her gün evinden dışarı çıkan işe ya da başka bir amaçla gidip gelen insanlara; otobüs, araba, metro veya yürüyerek ulaşmaktadır. Açık hava reklamcılığı farklı türlerde reklam alanları ve reklam mecralarından insanların karşısına çıkar.

Kayseri billboard reklam satışların artmasını sağlayan faktörlerdendir

Kayseri Billboard

Reklam panoları, yoğun tüketici trafiği olan yerlerde sergilenen geniş posterlerdir. Yoğun otoyolların kenarında, popüler turistik alanlarda ve şehir merkezlerinde görülür. Reklam panoları genellikle çekicidir, insan farkında olmadan bakar. Bu, billboard reklam, reklam panoları marka bilinirliğini artırmak için faydalıdır ve satışların artmasını sağlayan faktörlerdendir.

Popülaritesi arttıkça firmaların en çok aradığı açıkhava reklam alternatifleri tercih ediliyor

Reklam panoları yoğun yolların kenarlarına yerleştirilerek araçlarıyla hareket halindeki tüketicileri hedef alır. Dijital reklam panoları ise belirli bir zamanda çok sayıda farklı reklamı gösterir. Popülaritesi arttıkça firmaların en çok aradığı açıkhava reklam biçimlerindendir.

Toplu taşıma araçlarında görünen reklam çalışmaları fark edilir

Şehirlerde insanlar genel olarak toplu taşıma araçlarını kullanır. Otobüs, tren veya taksilerle yolculuklarında, bu araçlarda gösterilen reklam çalışmaları fark edilir. Firmanın reklamı bu araçlarda görünüyorsa, bu yolculardan birkaçının ürün ve hizmetlerinizi alma ihtimali vardır. Toplu taşıma araçlarında görünen reklamlar tüketici çekmenin bir yoludur.

Reklam vermek için alışveriş merkezi çevresinden daha iyi neresi olabilir?

Ortak alanlardaki banklara firmalar istedikleri reklamı yazdırabilir. Bu reklamlar, burada dinlenen alışveriş yapanlar tarafından görülür. Reklam vermek için alışveriş merkezi veya alışveriş merkezinin çevresinden daha iyi bir yer neresi olabilir ki? Alışveriş merkezleri, ürün ve hizmetler için reklam fırsatlarına sahiptir.

Billboard  reklamları ile geniş bir kitleye kolay, verimli ve güçlü mesaj iletebilirsiniz

İnsanların vakitlerin büyük bölümünü evden dışarda geçirmektedir. Evden uzakta saatler geçirmektedir. Bu sürede billboard reklamı etkilerine maruz kalır. Firmalar için dış mekan reklamları markanızın mesajını dikkatlice iletmenin en iyi yollarından biridir. Açık hava reklamı ile geniş bir kitleye kolay ve verimli bir şekilde güçlü bir mesaj iletebilirsiniz. Marka bilinirliği ve tanınırlık artış fırsatlarını yakalarsınız.

Kayseri Billboard

Billboard Reklamları: Açık hava reklamcılığı son derece etkilidir

Açık hava reklamcılığı son derece etkilidir. İnsanlar, isteyerek ya da istemeden markanızı sokakta her gün görür, gelecekte göndereceğiniz mesajınızı iyi hatırlar ve ilgi gösterir. Açık hava reklamları yaygın olması nedeniyle tüketicilerin için çekici hale gelir ve satın alma kararı vermeye zorlar. Bu özelliği, çekici bir reklam alternatifi yapar.

Bilboard reklam, toplu taşıma reklamları popüler ve etkili alternatiflerdir

Bilboard reklam, toplu taşıma reklamları, posterler firmalar için hala popüler ve etkili alternatifler olmaya devam ederken, büyük firma ve markalar artık çoğunlukla dijital pazarlama araçlarından statik ve dijital reklam panoları seçiyor.

Billboard: Tüketiciler açık hava reklamlarına ilgisiz kalmıyor

Araştırmalar, tüketicilerin %75'inin yol kenarındaki reklam panolarındaki mesajlara baktığını ve %40'ının açık hava reklamlarına ilgisiz kalmadığını söylüyor. Açık hava reklamlarından tüketicilerin % 50’si bilgi alıyor, %25’i açık hava billboard reklam panosundan telefon numarası veya web sitesi adresi kaydediyor. Yarıdan fazlası bazen alışveriş yapıyor, bazen alışveriş kararlarını arabadayken veriyor. %20’den fazlası, açık hava reklamı nedeniyle o gün alış-veriş için motive olduğunu söylüyor. Söylüyor. Bilgiler açık hava reklamlarının etkili olduğunu gösteriyor. İnsanlar reklamları fark ediyor ve etkileniyor.

Bilboard reklam amacınız, başarmak istediğiniz çalışma ile uyumlu olsun

Kayseri Billboard

Kayseri billboard reklam çalışmaları için belirli hedefler seçin. Hedefleriniz ölçülebilir ve ulaşılabilir olsun. Planladığınız çalışmayı uygulamak için bütçeye ve kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olun. Reklamınız ve hedefleri ilgili ve tutarlı olmalıdır. Reklamınızın açık havada nasıl görüneceğini görselleştirin. Konumunu hedef kitlenize yakın seçin. Bilboard reklam amacınız, başarmak istediğiniz çalışma ile uyumlu olsun.

Etkinliğini değerlendirmek için bir zaman aralığı belirleyin

Çalışmanızın etkinliğini değerlendirmek için bir zaman aralığı belirleyin. Hedef kitlenizin değerli, ilgi çekici ve eğlenceli bulacağını düşündüğünüz fikirleri tartışın. Açık hava reklamlarının kısa olması gerekir. Mesajınız ve görseliniz net ve kolay anlaşılabilir olmalıdır. Temel iletişim bilgilerini ekleyin.

Uygulayacağınız yer ve yerleşimleri iyi belirleyin

Bu çalışmanızı uygulayacağınız yer ve yerleşimleri iyi belirleyin. Hedef kitlenizin demografik özelliklerini tanıyın.  Reklamları sergilemek için doğru yeri seçmek nemlidir. Hedef kitlenizin zamanının çoğunu nerede geçirdiğine dikkat edin.

Ne kadar süre kalacağını iyi hesaplayın

Reklam çalışmaları için en önemli unsurlardan biri de zamandır. Bu nedenle reklamlarınızın açık hava reklam alanları ve billboard reklam mecralarından ne kadar süre kalacağını iyi hesaplayın ama az olmasına dikkat edin.

Kayseri Billboard

Mutlaka Bir Reklam Ajansı İle Birlikte Çalışın

Firmanız, markanız ve ürettikleriniz hakkında her ayrıntıyı ve bilgiyi siz bilebilirsiniz fakat bu reklamcılıkla ilgili en iyi sonucu veren bilgi ve uygulamaları da bildiğinizi göstermez. Bu nedenle, kesinlikle bir ajansın yardımını ve tavsiyesini almak sizin yararınıza olacaktır. Bir reklam ajansı, çalışmanızın en iyi şekilde tanıtılması için ne yapması gerektiğini bilir.

Açıkhava reklamcılığı söz konusu olunca dikkate edilmesi gereken önemli ayrıntılar vardır.

Dış mekan hava reklamları aranmaz, çevrenin bir parçasıdır

Dış mekan hava reklamları aranmaz, çevrenin bir parçasıdır. Tüketicinin onu görüp görmemesi üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. Bu özelliğin, çalışmanıza daha fazla etki sağlayacağını unutmayın.

Açık hava reklamları görmezden gelinemez

Dış mekan reklamları görmezden gelinemez. Bu reklamlarda görüntülenen etkileyici mesajlara, potansiyel müşteriler daha fazla ilgi gösterir.

En uygun fiyatlı reklam alternatifleridir

Kayseri Billboard

Dış mekan reklamcılığı, en uygun fiyatlı reklam alternatifleridir. Otobüs durağında bulunan bir reklam panosu çok düşük bir maliyetle tüketicilere etki yapabilir. Yoğun alanlarda bile dış mekan reklamcılığı, dijital pazarlama maliyetinden daha uygundur.

Potansiyel müşteriler için stratejik yerleştirilir

Açık hava reklamcılığı, firmanızın sunduklarını arayan tüketicide hemen etki oluşturacaktır. Dış mekan reklamcılığı öncelikle, insanları, sunduğunuz ürün ve hizmeti satın almaya teşvik eder. Bu nedenle, dış mekan reklamları, potansiyel müşteriler için stratejik yerleştirilir. Yol boyunca hep otel, akaryakıt istasyonları, restoran ve cafe reklamlarının yer alması bundandır.

Mesajlar dikkat çekici birkaç kelime ve görselle sınırlıdır

İnsanlar açık havada billboard reklam birkaç saniye göreceği için kalıcı bir izlenim bırakacak şekilde tasarlanmalıdır. Dijital pazarlama araçları gibi etkisini tam olarak ölçen yerine tahmini bilgilere sahip olabilirsiniz. Alan sıkıntısı ve görülme süresi çok az olduğu için mesajlar dikkat çekici birkaç kelime ve görselle sınırlıdır.

Büyük ve küçük işletmeler için iyi bir seçenektir

Dış mekan reklamcılığı, markanıza, firmanıza rekabette öne geçmek, marka bilinirliğini artırmak ve müşteri tabanını genişletmek için ihtiyaç duyduğu avantajları sağlar. Bu büyük ve küçük işletmeler için iyi bir seçenektir.

Billboard kiralama fiyatları, Billboard billboard fiyatları, Billboard billboard reklam fiyatları,

Kayseri Billboard

Billboard ölçüleri