Kayseri Youtube Reklamları - Sitenburada Web Paketleri

Youtube Reklamları

Youtube, dünyada en fazla tercih edilen video platformudur. Yeni çağda bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşmak herkesin tercihidir. Youtube bu konuda yüzlerce çeşit sunduğu için en fazla izlenmeye sahiptir. Kayseri Youtube reklam sayesinde hedef kitlenize daha hızlı ulaşmak mümkündür. Bu sayede markanızı ve ürünlerinizi daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. Bu hamle firmanızın büyümesini hızlandıracaktır. Reklam süreniz kısıtlı olduğu için yapacağınız reklamın akılda kalıcı olması ve profesyonelce hazırlanmış olması lazım.

Kayseri Youtube Reklam Modelleri

Yayın İçi Atlayabileceğimiz Reklamlar

Videoların başlangıç, ortasında veya sonlarında reklam yapmanızı sağlar. 

Kullanıcı Kayseri Youtube reklamını ilk beş saniye izledikten sonra atlayabilme imkanına sahip, reklamı sonuna kadar izleyip   ya da web sitenizi de ziyaret edebilirler. Reklam beş saniye sonra atlanabildiği için videonuzun akılda kalıcılığı yüksek olmalıdır bu sayede kullanıcı beş saniye sonra reklamı atlasa bile markanız hakkında fikir sahibi olacaktır.

Kayseri Youtube Reklamlar sayesinde sitenizde sitenizin trafiğini ve gelirini daha kolay arttırmış olursunuz.

Atlanamayan Yayın içi Reklamlar

Tek seferde konuyu anlatmak isterseniz bu model sizin için uygun olacaktır. Reklamda atlama olmadığı için iletmek istediğiniz mesajı kullanıcıya iletmiş olacaksınız. Google Görüntülü Reklam ağında ki Youtube ya da web sitelerinde gösterilen atlanamayan reklamlar sayesinde hedef kitlenize ulaşmanız kolaylaşacaktır. Bu modelde izlenme sayısına göre ödeme yapılır.

 Video Discovery (Keşfet) Reklamları

Kayseri Youtube reklamın amacı farklı kişilerin videolarınızı keşfetmesini sağlamaktır. Youtube önerilenlerde, arama sonuçlarındaki benzer video türlerinde ya da ana sayfada görülmesini sağlar. Video discovery reklamları reklamlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. Bu model reklamlar kullanıcıyı reklama tıklamaya yönlendirir. Yalnızca kullanıcı reklama tıkladıktan sonra ödeme yaparsınız.                                                                                

Bumper Reklamlar

Bumper reklamlar atlanamayan reklam türüdür. Eğer video reklamınızı kısa süre içerisinde etkili yöntemlerle anlatmak istiyorsanız bu model size göre. 6 saniye içinde video atlama olmadan kullanıcılara markanızın reklamını yapabilirsiniz. Video izlenme başına ücret ödersiniz.                    

                                                                                                                                                                     

Sponsorlu Kart Reklamları

Sponsorlu kart reklamları video oynatılırken ekranda gözüken reklamlardır. Genellikle video içeriğindeki ürünlerin reklamı için kullanılır.

Youtube Masthead Reklamları

Youtube masthead reklam, ister mobil cihaz, bilgisayar ya da televizyon kullanıyor olun fark etmez YouTube'a erişimi olan bütün cihaz kullanıcılarına doğrudan erişmenizi sağlar. Ana sayfanın üst kısmında çıkan reklamlardır. Etkili reklam yöntemlerinden biri olan Youtube masthead reklamları ile markanızın reklam izlenmesini oldukça fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

 

Ücretlendirme Tarifesi

GBM teklifini tercih ederseniz reklam videonuz 30 saniye veya daha kısa ise videonun tamamı izlendikten sonra ödeme yapılır

BGBM ( bin gösterim başına maaliyet ) teklifini tercih ederseniz, reklamınızın izlenme sayısına göre ücretlendirme yapılacaktır.

Youtube video reklamlar, bütçenizi aşmadan reklam vermeye ve marka reklamınızla "nasıl markanızı hedef kitleye iletebilirim?" sorusunun bir cevabı olacaktır

Tag : youtube arama , detaylı bilgi, sosyal medya