Avukatlar İçin Web Tasarımı - Sitenburada Dijital Web Hizmetler

Avukatlar İçin Web Tasarımı

Avukatlar Sitesi İle Hukukçuları Çevrimiçi Hale Getirmektedir.

Çok uluslu firmalardan tek avukatlara kadar en başarılı hukuk firmaları web siteleri vardır. Bir avukatın, bir hukuk bürosunun, bir hukukçunun kaliteli, içeri ile zengin web sitesine ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılamak için bilişimciler avukat sitesi kodu yazarak avukatlar için web tasarımı hazırlamakta, avukatlar sitesi ile hukukçuları çevrimiçi hale getirmektedir.

Ücretsiz teklif formu
Gönderilen verilerimin KVKK Aydınlatma Metni kapsamında toplandığını ve saklandığını kabul ediyorum.

Avukat Web Sayfası

Marka Görünürlüğünü Artırır, Potansiyel Müvekkillere Değer Sağlar.

Avukat web sitesi örnekleri incelendiğinde mükemmel hazırlanmış hukuk bürosu internet sitesi ile avukatların ve hukuk firmalarının öne çıktığı görülmektedir. Avukat web tasarım çalışmalarıyla avukat web sayfası marka görünürlüğünü artırmakta, ideal müvekkillerini çekerken potansiyel müvekkillere değer sağlar.

Bir Hukukçu İçin Web Tasarımı Yapılmış Avukat Sitesi Neden Önemlidir?

Üst düzey kaliteli, web dizaynı yapılmış avukat sitesi; erişilebilir, kullanışlı bir web sitesinin nasıl oluşturulacağını ve başarı için ihtiyaç duyulan temel unsurları anlar, ziyaretçilerini potansiyel müvekkillere dönüştürür.

Dijital Varlığın Temeli Web Avukat Sitesi

Potansiyel müvekkiller çevrimiçi halde yasal hizmetler ararken avukatların ve hukuk firmalarının yeni müvekkiller çekmesi ve başarılı olması için güçlü bir web sitesi şarttır. Dijital varlığın temeli olan web avukat sitesi, yetki ve uzmanlığınızı göstermekle birlikte hukuk firmanız için trafik ve soruları cevaplandıracağınız mekanınızdır.

Hukukçular, satın almadan önce çevrimiçi araştırma yapar

Hukukçular, satın almadan önce çevrimiçi araştırma yapar. Bu gerçek e-ticaret ve servis sağlayıcılar için de geçerlidir. Potansiyel müvekkiller, avukat seçerken akıllı bir karar vermek ister. Avukat sitesi, doğru karar vermeleri ve doğru seçim yapmalarını görmek için ziyaret edecekleri ilk yerlerdendir.

Web sitesinin amacı nedir? Renkler, resim veya tasarım hakkında düşünmeden, karar vermeden önce web sitenizin hedefini bilmeniz gerekir.

Günümüzde Avukatlar Sitesi Birçok Amaca Hizmet Eder

Günümüzde avukatlar sitesi birçok amaca hizmet eder. Hakkınızda bilgi paylaşır, sizi tanıtır, hizmet alanlarınızı anlatır, potansiyel müvekkillere bu hizmetlere ulaşmanın bir yolunu sunar. Sizi rakiplerinizden ayırırken müvekkillerinize ne kazandıracağınızın ifadesi olan değer teklifinizi potansiyel müvekkilinize de iletir.

Avukat Sitesi Ve Hukuk Bürosu İnternet Sitesi Kurmak Kolaydır

İstatistikler, avukatların ve hukuk firmalarının yaklaşık %90'nının bir web sitesi olduğunu ortaya koyuyor. Avukat sitesi ve hukuk bürosu internet sitesi kurmak artık çok kolay ve daha uygun maliyetlidir.

Avukatlar için web tasarımı yapan pek çok firma ve yazılımcı tarafından hazırlanan avukat web sitesi örnekleri mevcuttur. Burada önemli olan içeriğinde neler olması gerektiğidir.

 

Başarılı Bir Avukat Sitesi ve Hukuk Bürosu Web Sitesi İçinde Neler Bulundurulmalıdır?

Avukat sitesi ve hukuk bürosu web sitesi içinde öncelikle; albenisi yüksek bir web sitesi tasarımı, kapsamı yüksek bir arama motoru optimizasyonu, müvekkillerin görüş ve deneyimlerini anlattığı bir bölüm olmalıdır.

Hukuk kuralları ve mantalitesi çerçevesinde anlamlı ve tutarlı marka mesajı, avukat ve hukuk bürosunun profesyonel şekilde çalışma görüntüleri de yer almalıdır. Etkili hazırlanmış ve yazılmış içerikler, çekici bir site ve sayfa düzeni, yüksek hız ve kaliteli server içinde barındırma konuları kesinlikle en kalitelisinden seçilmeli ve hazırlanmalıdır.

Avukat Sitesi ve Hukuk Bürosu Web Sitesi

Avukat Sitesi ve Hukuk Bürosu Web Sitesi Çekici İlk İzlenim Oluşturmalı

Bir avukat veya hukuk ofisi olarak çalışma alanınızın türü çok etkin olmamakla birlikte, avukat sitesi ve hukuk bürosu web sitesi çekici, çarpıcı ve kalıcı ilk izlenim oluşturmalıdır.

Hukuki problemleri hakkında görüşmek ve bilgi edinmek amacıyla avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi içinde müvekkiller gezerken, değer yargısı oluştururken en iyi avukatlar sitesi seçerken bazı kriterler mutlaka kullanır:

Avukat Sitesi Gezmesi Kolay, Bulunabilir Akıcı Mı, Çözümcü, Güvenilir Olmalı

Öncelikle bir avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi içinde gezmek kolay mı, aranıldığında kolay bulunabilir mi, site akıcı mı, sorunlarının çözümü için yardımcı olabileceğinizin ipuçlarını ve güvenilirliğini verebiliyor mu? Bu konuların işleyişinden ve içeriğinin doyurucu olduğundan emin olmak gerekir.

İçerikleriniz; Açık, Çarpıcı, İlgi Çekici Olmalı

Müvekkilleriniz sizin hangi alanlarda çalıştığınızı, verdiğiniz hizmetleri çabucak fark edebiliyor mu, içerikleriniz; açık, özlü, çarpıcı, ilgi çekici mi, direkt konuya giriş yapıyor mu, biyografiniz kapsamlı hazırlandı mı? Tabii ki bu konular da sitenizin ve sizin tercih edilmenizde önemli kriterlerdir.

Müvekkiller, Avukatlarını Tanımak, Yetki Vermek İçin Net Olarak Görmek, Bilmek İster

Müvekkiller, avukatlarını tanıyabilmek, yetki vermek için gerekli bilgileri net olarak görmek ve bilmek ister. İletişim bilgileriniz, sizinle iletişim kurmak istediklerinde alternatifleriniz net mi ve kolay bulunabiliyor mu? Sorularının cevabı da kesinlikle ‘evet’ olmalıdır.

Avukat Sitesi ve Hukuk Bürosu Web Sitesi Hukukla Örtüşen Tarza Sahip Olmalı

Avukat sitesi ve hukuk bürosu web sitesi hukukla örtüşen bir görsel tarza sahip olmalıdır. Bunun için siteniz güçlü bir markaya sahip olmalıdır. Markanız ve markalaşma süreciniz bu açıdan üzerinde titizlikle durulması gereken bir kriterdir. Elbette sitenizi donatan renkler, yazı tipi ve resimler müvekkillerinizi çekmeli, güven duymasını sağlamalı ve tutarlı olmalıdır.

Müvekkillerinize Sunacağınız, Kazandıracağınız Ana Temanız Olmalıdır

Sizi rakiplerinizden farklı kılan, öne çıkaran tutarlı, kapsamlı, anlamlı muhteşem bir sloganınız, müvekkillerinize sunacağınız, kazandıracağınız ana temanız olmalıdır.

Müvekkilleriniz Biyografinizi Okuduğunda ‘İşte Aradığım Bu’ Diyebilmelidir

Müvekkilleriniz biyografinizi ve hakkımızda sayfalarınızı okuduğunda sizi aradığı ve ihtiyaç duyduğu konuda otorite olarak görmeli, ‘İşte aradığım bu’ diyebilmelidir. Aldığınız ödülleriniz, sertifikalarınız, katıldığınız konferans ve seminer görüntü ve konuşma metinleriniz, niteliklerinizi anlatan görüşler, kazandığınız davalar, çalıştığınız vakalarınız müvekkillerinize başarılarınızı ve yeteneklerinizi eksiksiz göstermelidir.

Müvekkillerinin Referanslarını Yazılı Veya Video Formatında Gösterin

Bir avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi potansiyel müvekkillerin severek, beğenerek izlemesi, okuması için kaliteli içerik oluşturmalıdır.  Kazandığı davalar ve sahip oldukları donanım hakkında sosyal kanıt sunmalıdır. Müvekkillerinin referanslarını yazılı veya video formatında göstermelidir.

Sitenizin Sayfaları Çok Hızlı Yüklenmeli

Sayfaları çok hızlı yüklenmeli, ziyaretçileri, potansiyel müvekkilleri bıktırıp sayfadan kaçmasına izin vermemelidir.

Bir Avukat Sitesi Kesinlikle Mobil Uyumlu Olmalı

İnsanlar web erişimlerini, aramalarını artık çok büyük oranda bilgisayar yerine cep telefonları vasıtasıyla yapmaktadır. Avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi de kesinlikle mobil uyumlu olmalıdır.

Engelli Bireylerin Siteden Faydalanmasını Sağlayacak Donanım Sunun

İnsanlar web sitenize erişim konusunda kesinlikle sıkıntı çekmemelidir. Her türlü engelli bireylerin siteden faydalanmasını sağlayacak donanım sunmalısınız. Mesela kör bireyler için videolarla anlatım yapmalı, duyuru, makale ve dava sonuçları gibi bilmeleri gereken ayrıntıları ses kayıtlarıyla sunmalısınız.

Sitenizin URL'lerinin yapılandırılması eksiksiz, URL yapısı çok basit olmalı, SEO ve navigasyona yardım etmelidir.

SEO Stratejisi Uygulayın, Google Sıralamasında Avantaj Sağlayın

Avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi mutlaka SEO stratejisi uygulamalı, google sıralamasında avantaj sağlamak için aktif olarak bir SEO çalışmaları yapmalıdır. Ayrıca zengin bir sıkça sorulan soru sayfasıyla site zenginliği artırılmalıdır.

Yersiz İddialarda Bulunmayın, Yanlış Veya Yanıltıcı Bilgiler Vermeyin

Avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi sahip olmadığı bilgi, donanım ve yetenek konularında yersiz iddialarda bulunmamalı, yanlış veya yanıltıcı bilgiler vermemeli ve içermemelidir. Hukuki gereklere ve bazı basit kurallara uyarsanız, hukuk firmalarının ihtiyaçlarını gideren yazılım ekibi kullanırsanız, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yapan bir web sitesi kurabilirsiniz.

Ziyaretçileriniz ve Potansiyel Müvekkilleriniz 7/24 İletişim Kurabilsin

Avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi, hukuk büronuzun pazarlama merkezidir. Bu nedenle ziyaretçilerinizin ve potansiyel müvekkillerinizin her hukuki aşamalarda aradıklarını bulmasını sağlamalıdır. Bu amaçla ziyaretçileriniz ve potansiyel müvekkilleriniz 7/24 iletişim kurabilsin.

Sitenizle, sizinle; iletişim formu, e-posta, telefon, canlı sohbet gibi çeşitli şekilde iletişim kurmak isteyen potansiyel müvekkillerinize iletişim merkezi imkanı sunun.

Müvekkillerinizi ’ Evet Benim Sorunumu Çözer’ Güven Noktasına Taşımalıdır

Ziyaretçileriniz, mevcut ve potansiyel müvekkilleriniz için Avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi güven oluşturmalı; referanslar, dava çalışmaları, yerel mahkeme, temyiz, istinaf, Danıştay, AYM, AİHM kararları, içerikleri, tartışmaları, içtihatları,  blog yazıları, baro, kulüp ve dernek üyelikleriyle ziyaretçi ferahlatılmalı,’ Evet benim sorunumu çözer’ güven noktasına taşınmalıdır.

Avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi çalışma alanları birbirinden ayrılmış, her biri için ayrıntılı sayfalarla hizmetleri tanıtmalıdır.

Sitenizi Arama İçin Optimize Etmelisiniz

Mevcut ve potansiyel müvekkiller avukat sitesi veya hukuk bürosu web sitesi için sizi doğal olarak Google'dan arayıp bulacağından organik arama trafiği oluşturmalı, sitenizi arama için optimize etmelisiniz. Böylece aramalarda avantaj sağlar, rakiplerinizden öne çıkabilirsiniz.

Müvekkilleri Tatmin Edecek Şekilde İlgiyi Artırmalısınız

Biraz önce de belirttiğimiz gibi referanslar, dava çalışmaları, yerel mahkeme, temyiz, istinaf, Danıştay, AYM, AİHM kararları, içerikleri, tartışmaları, içtihatları,  blog yazıları, eğitim kaynakları aracılığıyla, hukuki sorunlarına yardım arayan ziyaretçileri tatmin edecek şekilde ilgiyi artırmalısınız. Bu ayrıntı daha fazla müvekkil dönüştürmenizi, trafiğin dönüşümlerinizi artırabilir.

Web sitesi analizlerinizi stratejik kullanarak daha iyi pazarlama kararları alın, kimliğiniz, sunduğunuz hizmetleriniz, içerikleriniz ve mesajlarınızla marka bilinirliği oluşturmak için özen gösterin.

Buraya kadar anlattıklarımızdan yola çıkarak ve göz önünde bulundurarak hukuk sektörünün diğer sektörlerden farklı ve özel olan ihtiyaçlarını karşılayan, cevaplayan web sitesi kurmak için çalışmalısınız. Bunun için de avukatlar için web tasarımı, avukat web sayfası, hukuk bürosu internet sitesi geliştiren uzmanlarla çalışabilirsiniz.

Şunu da aklınızdan çıkarmayın ki en iyi avukat sitesi ve hukuk bürosu internet sitesi için net olarak belirlenmiş mükemmel bir format henüz keşfedilmedi. Fakat sizin ve müvekkilleriniz için en iyi olan durum ve konuları bilmek mükemmel tasarıma yol açacak bir yöntem oluşturacaktır.

Hukuk bürosu internet sitesi ve avukatlar sitesi yapısı itibarıyla birbirlerine benzemekle birlikte sitedeki içerik ve çalışma alanlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Buna rağmen bu sitelerin; güçlü bir marka ve ana tema içeren ana sayfası, ilgi çeken bir hakkımızda sayfası, profesyonel hazırlanmış, çarpıcı ve çekici bir hukuk logosu, müvekkillerinizi ve ziyaretçilerinizi size bağlayacak harika bir avukat biyografi sayfası olmalıdır.

Bunun yanında çalışma alanları için sayfalar, blog, Sıkça Sorulan Sorular; içerik, inceleme ve referans sayfaları doyurucu olmalıdır. İletişim sayfası, canlı sohbet ve iletişim merkezi basit, kolay ulaşılabilir ve erişilebilir nitelikte sürekli aktif olmalıdır.

Bir hukukçu olarak düzenli ve sistemli bir biçimde ekleyeceğiniz yeni içeriklerle devamlı büyüyen bir projeye sahip olacağınızı unutmayın. Bu nedenle bir avukat sitesi ve hukuk bürosu internet sitesi her zaman iyi görünmeli, kullanıcılara kolay bir deneyim sağlamalı, kullandığı optimizasyon ile arama motorlarında sıralamada ön sıralarda olmalıdır. Siteniz tasarımı ve fonksiyonelliğiyle bu önemi taşıyacak güce sahip olmalıdır.

Ana Sayfanız; Faydalı, Hızlı, Göz Alıcı Görselleriyle Dikkat Çekmeli

Ne yaptığınızı, yapmadığınızı, sunduğunuz faydaları hızlı bir şekilde ileten, göz alıcı görselleriyle dikkat çeken bir ana sayfanız olmalıdır. Ana sayfanız; hemen güven veren, sunduğunuz hizmetlere genel bir bakış sağlayan, ziyaretçilerinizi teşvik eden niteliklere sahip olmalıdır. 

Ana sayfanız müvekkillerinizin sorularına cevap bulmasına yardımcı olurken iletişim kurmada basit ve etkili bir yol sunmalı; okunması kolay, düzenli, sistemli, disiplinli ve yenilenebilir özellikleri taşımalıdır.

Hukuk problemlerine çözüm arayan insanları harekete geçirecek bir mesajınız, hikayeniz, markanız, logonuz, hedefiniz, misyonunuz, vizyonunuz, yıllar içinde biriktirdiğiniz itibarınızı anlatan donanımınız olmalıdır.

Güven ve gizlilikle ilgili hassas hukuk konularında, hukukçuların profesyonelliğini ve temiz sicillerini yansıtan, müvekkilleri ikna eden ve güven veren sitede; çalışma alanlarınızla ilgili zenginleştirilmiş sayfalar, hizmetlerinizin ayrıntılarını, hukukun birçok özel alanı anlatan bölümler olmalıdır.

Web sitenizde uzmanlığınızı gösteren ve ziyaretçilerin sorularına yanıt verecek nitelikte blog sayfaları hazırlamanız, ziyaretçilere verdiğiniz değeri, duyduğunuz saygıyı gösterir.

Kolay ulaşılabilmeniz, iletişim bilgilerinizin sitenizin her sayfasında yeterli biçimde, görünebilir nitelikte olması, tüm sosyal medya hesaplarınız, adres, telefon, e-posta bilgileri, tam konumunuz gömülü Google haritalarınız sizi yakın ve güvenilir hissettirecektir. İnsanların size danışabilmeleri için hazır bir form sunmanız işinize verdiğiniz önemi gösterir.

Video referansları kesinlikle yazılı referanslardan daha etkili olur. Dava çalışmalarınız, başarılı dava sonuçları, inceleme ve gözlem ayrıntıları güvenilirlik oluşturmanın harika bir yöntemidir. Bunlar, sitenize gelen hedef kitlenizin görmek istedikleridir.

Müvekkiller En Güvenilir Ve Çözüm Üreten Yerde Olduklarını Bilmek ve Görmek İster

Mevcut ve potansiyel müvekkiller en güvenilir ve çözüm üreten yerde olduklarını bilmek ve görmek ister. Kanıtlanmış başarılı siciliniz doğru yerde olduklarını hissettirir. Hukuki problemlerine çözüm hizmeti arayan sıkıntılı ve stresli insanlara yol gösterici, elini tutan bilgilik ve babacan tavır sergilemek, kendilerini rahat hissetmelerine ve derin bir nefes almalarına yardımcı olur.

Yasal konular hakkında, insanlar pek çok soru sorma ihtiyacı hissetmektedir. Bu durum sürekli olarak karmaşık hale gelmektedir. Sizin için net olan durum potansiyel müvekkiller için karışıktır, karmaşıktır ve net olarak görülmemektedir. Bu nedenle sorma ihtiyacını bildiğiniz, tahmin ettiğiniz konuları sık sorulan sorular sayfası oluşturarak parçalara ayırıp basitleştirebilirseniz, muhteşem bir hizmet sunmuş olursunuz.

Soru ve cevaplarda basit ve net olun. Soru ve cevapları alanlarına göre sınıflandırmanız büyük incelik olur, fonksiyonel kullanım oluşturur. Herkesin bilmesi gerektiği kadar gerekenleri anlatın.

Avukat Sitesi, Hukuk Bürosu İnternet Sitesi Sahibine Ne Tür Faydalar Sağlar?

Her şeyden önce mevcut ve potansiyel müvekkillerin size ulaşmasını sağlar. Siteniz artık bir iletişim aracıdır. Sizin için güven oluşturur. Çevrimiçi pazarlama fırsatı oluşturur. Popüler çevrimiçi pazarlama biçimi olan Facebook, YouTube, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarınızı daha fonksiyonel hale getirir, web sitesini çevrimiçi profillerine bağlar.

Utangaç veya hukuki konuların hassasiyetinden dolayı rahat hareket edemeyen, konuşamayan insanlar için blog ve SEO çalışmanız, ziyaretçi dönüşüm oranınıza ve potansiyel müvekkil sayınıza yardımcı olur.

Web siteniz; 365 gün, haftanın her günü ve her gün de 24 saat çalışan, danışanı karşılayan, cevap veren, kartvizitinizi sunan, bilgileri alan ve sürekli çalışan bir personelinizdir. Yapılan araştırmalar iletişim formu gönderimlerinin 1/3’ünün 18- 20 saatlerinde, gönderimlerin ¾’ünden fazlasının 14 ile gece yarısı arasında yapıldığını göstermektedir. Gece yarısında büroda sadece web sitenizin olduğunu hatırlayın. Aslında yasal uygulamanız için web siteniz sahip olduğunuz ticari bir varlıktır.

Avukat Web Sitesi Tasarım Paketimiz pek çok açıdan kullanıcılara kolaylık sunmaktadır.Hizmetlerinizi, Çalışma Alanlarınızı tanıtmak için kullanılabilirsiniz.

Hukuk sektöründe hizmet veren firmaları baz alarak özenle hazırladığımız web sitesi tasarım paketimize ait içeriklerimiz ile hem sizin dijital ortamda ki varlığınızı güçlendirecek hem de hizmet verdiğiniz sektörü ve kendinizi müşterilerinize tanıtmanızı sağlayacaktır.

Sitemiz kullanım bakımından hukuk sektöründe hizmet veren firmalar için uygun olsada bu sitenin kullanımını kısıtlamaz, aksine dilediğiniz şekilde sektörünüze uyarlayabileceğinizden dolayı bütün kullanıcılara hitap etmektedir.

Avukat Web Sitesi Tasarım Paketimizin Özellikleri

  • Çok Dilli Özelliğe Sahiptir.
  • Başta Hukuk Sektörü Olmak Üzere Her Türlü Kullanıma Uygun
  • SEO Uyumlu
  • İlk Yıl SSL ve Hosting İçerir

Yüksek Performans

Kaliteli sunucularımız sayesinde yüksek peformans elde edin.

Yüksek Kalite

Alanında uzman ekibimiz tarafından geliştirilen web sitesi tasarım paketimiz size üstün kaliteyi garanti eder.

Avukat Teması Avukat Teması Avukat Teması Avukat Teması Avukat Teması Avukat Teması Avukat Teması Avukat Teması